صوت-کلام درمانی-آرامش اول-سابلیمینال

کلام درمانی سابلیمینال - آرامش


بسم الله الرحمن الرحیم

www.insidemind.ir

 

پیام های پنهان پیام های مخفی هستند که بطور مستقیم بدون آگاهی فرد و بدون سدی که مانع ورود آنها شود وارد ذهن ناخودآگاه می شوند. دستورات پنهان از طریق کانال های صوتی و تصویری منتقل میشوند.
با استفاده درست از تاکیدات پنهان می توانید پتانسیل واقعی خود را برای رسیدن به خواسته هایتان آزاد کنید. با استفاده مداوم از تاکیدات پنهان (تکنیک پیام پنهان یا هیپنوتراپی بی کلام) می توانید رفتار، اعتقادات و باورهای خود را بدون دخالت ذهن خودآگاه و منطقی خود، تغییر دهید!
تاکیدات ظاهر شده توسط صدا خیلی سریع خود را نشان می دهند و با آگاهی کامل نمی توان آنها را درک کرد اما ضمیر ناخودآگاه زبان آنها را درک می کند.

پیام های پنهان یک درمان سریع در زمینهٴ تغییر باورهای ناخودآگاه است که انجام این تکنیک به تغییر فرکانس های ذهنی کمک می کند.
سیستم انرژی بدن سر چشمهٴ احساسات منفی و مثبتی است که ما در طول زندگی روزانه احساس می کنیم و ایجاد هر حسّ منفی در ذهن، موجب ایجاد یک فرکانس منفی می شود، که این اختلال باعث محدود کردن باورهای مثبت در ذهن، ناتوانی هارمونی ذهن و بدن و اختلال سیستم اعصاب می شود.
تاثیرات جانبی این اختلالات می تواند هم به صورت فیزیکی مانند درد های کمر، پا، سر درد، بیماری کلیه، مشکلات قلبی، بیماری خونی، سرطان و غیره باشد و هم به صورت مشکلات روحی مانند افسردگی، اضطراب، وسواس، کمبود اعتماد به نفس، مشکلات خانوادگی و عصبانیت های مداوم و حتی چاقی و غیره شود.
امروزه ثابت شده که عدم هماهنگی روح و ذهن دلیل اولیهٴ درد های جسمی می باشد، و به استناد این واقعیت تکنیک پیام های پنهان یا Subliminal Message جهت بر طرف کردن بیماری های فیزیکی و جسمی از طریق هم آهنگ کردن سیستم انرژی و ذهن به کار می رود.

پیام های پنهان در واقع نسل جدید جملات تاکیدی مثبت است که بدون اینکه نیازی باشد بارها و بارها جملات تاکیدی را خودتان تکرار کنید، آنها را بصورت مستقیم به ذهن ناخوداگاه شما منتقل می کند.

این صوت جهت درمان بیماری های روحی و ذهنی و بدست آورد آرامش مطلق استفاده میشود

هزینه 100 هزار تومان

مدت زمان استفاده 1 ماه

زمان استفاده 3 مرتبه در طول 24 ساعت

لطفا صوت را در حین رانندگی گوش ندهید .

امثال این صوت ها با قیمت بسیار بالایی در فضای مجازی به فروش میرسد اما به دستور استاد طاها به جهت نزدیک شدن به ایام عید نوروز این صوت ارزشمند رایگان در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

 

صوت سابلیمینال-کلام درمانی -آرامش : استاد طاها

 

کارگروه فراروانشناسی درون

www.insidemind.ir

 

: اشتراک گذاری